top of page

  Ролети  

Вища якість

Вся продукція віроблена у Німеччині з увагою до деталей

Великий асортимент

У нашому магазині ви точно знайдете все що вас цікавить

Способи оплати

Багато способів оплаты (Интернет-банкинг, Visa, Mastercard)

Доставка по Україні

Доставка здійснюється за діючими тарифами перевізників

Ролети служать для захисту приватності, сонцезахисту, захисту від бліків або затемнення ваших помешкань. Вони переконують простотою експлуатації та індивідуальним регулюванням висоти. Чи то термо-ролети, ролети із боковим управлінням, чи ролети «день-ніч» – у будь-якому випадку вони роблять декоративні акценти за допомогою кольорів, структури тканини чи узору. Прості способи монтажу, такі як затискачі або приклеювання у випадку ролет, перетворюють процес встановлення на дитячу забавку. Існує також опція гвинтового монтажу на стіні, стелі, або у ніші.

У такий спосіб можна легко досягти затемнення у спальні або дитячий кімнаті. Завдяки спеціальному покриттю, ролети слугують для захисту від спеки та холоду. Одночасно ви отримаєте захист приватності усієї домівки, яка до того ж виконує декоративну функцію. В нас ви знайдете великий вибір ролет, який орієнтований на потреби наших клієнтів. Матеріал, з якого вироблено нашу продукцію, легко доглядати та чистити за допомогою м’якої щітки або пилососу. Ролети, що встановлюються за допомогою затискачів, є чудовою альтернативою у випадку, якщо ви не бажаєте свердлити отвори у стінах або не отримали на це дозволу від вашого орендодавця.

Ролети легко встановлюються на вікні за допомогою тримачів-затискачів. Завдяки гумовій кромці, ролети міцно кріпяться на вікнах без жодного свердлення. Ролети створюють у вашій домівці атмосферу затишку, в той же час захищаючи від сонця та сторонніх поглядів, та до того ж поглинаючи тепло, що надходить. Ролети також придатні до використання у вологих приміщеннях, таких як ванна кімната.

bottom of page