top of page

Плісе

Вища якість

Вся продукція віроблена у Німеччині з увагою до деталей

Великий асортимент

У нашому магазині ви точно знайдете все що вас цікавить

Способи оплати

Багато способів оплаты (Интернет-банкинг, Visa, Mastercard)

Доставка по Україні

Доставка здійснюється за діючими тарифами перевізників

Плісе – проста та компактна ідея для оформлення вікон, яка одночасно забепечує захист від сторонніх очей та сонцезазхист. Вони не тільки оновлюють простір, а також надають особливого шарму атмосфері помешкання.

Сьогодні плісе належать до класики серед товарів для декору вікон та можуть легко використовуватися майже всюди. Характерна структура плісе виглядає завжди актуально та красиво та пригортає увагу на кожному вікні. Штори-плісе можуть бути використані для різних стилів помешкання, від класичного до найсучаснішого. Великий вибір пропонує кожному підходящий дизайн. Якщо необхідно, оформлення вікон можна поєднувати із гармонуючими за кольором гардинами.

В нашому магазині представлені плісе різноманітних відтінків, із узорами, або однокольорові, так що ви можете легко адаптувати їх до свого стилю інтер’єру. Плісе можуть бути світлонепроникні або, навпаки, світлопроникні, в залежності від ваших потреб. Штори-плісе доступні у різноманітних розмірих, ширині та висоті.

Завдяки шинам з обох сторін, плісе можна легко зсунути вгору або вниз. Так у кожен момент ви самі визначаєте бажане положення ваших штор-плісе. Для встановлення на вікні плісе вкомплектовані різними кріпленнями.

bottom of page