top of page

  Повернення товару  

Повернення товару належної якості протягом 14 днів

 

Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». У період 14 днів, не враховуючи дня покупки, можна оформити повернення товару за умов:

• товар не був у експлуатації;
• збережені всі пломби та ярлики;
• цілісність комплекту та упаковки не порушена;
• збережений гарантійний талон і документ, який підтверджує оплату;
• виріб не належить до переліку товарів неналежної якості, повернення яких обмежено рішенням Кабінету Міністрів України (постанова від 19 березня 1994 року №172).

 

Повернення товару через кур’єрську службу доставки:

1. Погодьте повернення – Заповніть Заяву на повернення і надішліть її копію, а також копію документа, що посвідчує покупку на електронну адресу …@gardinia.de. У листі опишіть причину повернення товару. Дочекайтеся від сервіс-менеджера підтвердження відправки.
2. Надішліть нам товар – Підготуйте товар, гарантійний талон, копію чека або видаткової накладної, заповнену Заяву на повернення. Товар для повернення підготувати для відправки через кур'єрську службу. Оплата доставки товару за рахунок відправника (Покупця).
3. Повідомте нам, що Ви здійснили повернення – Зв'яжіться з нами по електронній пошті …@gardinia.de - надішліть фото експрес накладної кур'єрської служби, в листі вкажіть свої дані, номер замовлення, номер експрес накладної кур'єрської служби і причину повернення. Переміщення відправленої посилки Ви можете відстежувати на сайті перевізника.
4. Чекайте повернення грошей – співробітник компанії огляне товар на предмет експлуатації. Якщо товар відноситься до технічно складного, продавець залишає за собою право вимагати проведення діагностики товару в умовах уповноваженого виробником сервісного центру. За умови оплати товару через кур'єрську службу (післяплата) – повернення грошей буде здійснено протягом 7 банківських днів через відділення «Нової пошти». Покупцеві прийде СМС на вказаний номер телефону з номером нарахування, за яким він зможе отримати гроші на «Нової пошти». За умови оплати товару банківською платіжною картою на сайті – повернення грошей буде здійснено протягом 7 банківських днів на карту, з якої була проведена оплата. Термін повернення грошей за товар може збільшитися, але не має перевищувати 30 днів від дня отримання товару та заяви на повернення.

bottom of page