top of page

  Оплата  

Оплата банківською карткою

В нашому магазині ви маєте змогу швидко та безпечно здійснити оплату за допомогою банківської картки Visa або Mastercard. Якщо при оформленні замовлення на сайті ви оберете пункт «Сплатити банківською картою на сайті», то будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів. Обробка платежів кредитною або дебетовою карткою повністю автоматизована та здійснюється миттєво. Найвищі стандарти безпеки та найсучасніші технології гарантують максимальну безпеку та доступність. 

 

Оплата через Visa Checkout

Якщо ви зареєстровані у системі Visa Checkout, то ви можете скористатися цією системою для оплати свого замовлення. Цей сервіс дозволяє здійснювати покупки з будь-якого пристрою - смартфону, планшету, ноутбуку, комп'ютеру. Вам непотрібно кожен раз вводити дані карти, що спрощує процес оплати.

 

Оплата через Masterpass

Сервіс Masterpass дозволяє значно прискорити процес оплати та забезпечує високий рівень безпеки. Ви можете скористатися системою Masterpass для оплати ваших покупок у нашому магазині. 

 

Оплата за банківськими реквізитами

Якщо ви хочете оплатити своє замовлення, використовуючи сервіси онлайн-банкінгу, ми вишлемо вам реквізити для оплати. Зауважте, що для підтвердження оплати вам необхідно буде надіслати квитанцію на імейл zakaz@gardinia.de. Замовлення відвантажується після зарахування коштів.

 

Оплата за рахуном

Для оплати товарів по безготівковому розрахунку при оформленні замовлення оберіть пункт "Оплата за рахунком", після чого заповніть рекомендовані поля. Вам на електронну пошту буде надіслано рахунок-фактуру. Зверніть увагу, що юридичні особи можуть отримати товар тільки за довіреністю. У разі отримання товару ФОП, довіреність потрібна, якщо його забиратиме співробітник ФОП, а не сам підприємець. При оформленні замовлення юридичній та фізичній особі-підприємцю необхідно надати такі документи: свідоцтво про реєстрацію, свідоцтво платника ПДВ (якщо є), свідоцтво платника єдиного податку (якщо є). Замовлення відвантажується після зарахування коштів.

 

Накладений платіж

Також ви можете скористатися послугою післяплати від Нової пошти - це оплата товару одержувачем під час отримання посилки у відділенні Нової пошти або за місцем проживання. Послуга післяплати оплачується окремо.

 

Більш детально про оплату

Оплата здійснюється виключно у національній валюті.

Рахунок, виставлений до сплати замовлення, дійсний протягом 3-х банківських днів.

Зверніть увагу, якщо ви обираєте «Оплату за рахунком», замовлення відвантажується після зарахування коштів.

bottom of page