top of page
Пошук
  • Фото автораЮлія Дибкалюк

Переваги рулонних штор «Zebra»

Оновлено: 3 черв. 2022 р.

Тонке регулювання обсягу природного світла в приміщенні допомагає уникнути сліпучих відблисків, перегріву повітря. Це вірно для житлових та офісних приміщень, що виходять на сонячну сторону. Сучасні дизайнерські винаходи дозволяють розв'язувати проблему граціозно та ефективно.

Досить використовувати рулонні штори "День-ніч", які для характерної смугастої будови називають зеброю. На відміну від інших сонцезахисних систем, вони складаються з подвійного шару тканини, чергуючи смужки прозорого і щільного матеріалу. Користувач може змістити елементи по відношенню один до одного, пропустивши 50% або менше сонячних променів. Вставки контрастні або гармонізуються в кольорі. Такі рулонні штори мають відкриту або закриту конструкцію, що позначається на кінцевій ціні, естетиці. Переваги рулонних штор «Zebra» Незаперечна цінність цих виробів в зручності, практичності, простоті експлуатації. Додаткові переваги рулонних штор "Zebra", які відрізняють їх серед інших сонцезахисних виробів, включають:

- широкий вибір кольорових комбінацій;

- універсальність кріплень

- можливість установки на дерев'яні, пластикові рами, стелю, стіну зі свердленням або без;

- невелика вага, фіксація в будь-якому положенні на висоті;

- простота догляду (використовуйте пилотяг, м'яку щітку або вологу губку);

- візуально розширюють простір.


Якщо вас цікавлять плюси та мінуси рулонних штор "День-ніч", зверніть увагу на наявність спеціального просочення, що гарантує антистатичний ефект, тривале збереження насиченості відтінків. Завдяки цьому покупець позбавиться від швидкого накопичення пилу, швидкого утворення плям, зміни оригінального зовнішнього вигляду товару. Панель грає самостійну декоративну роль, але здатна органічно поєднуватись зі звичайними шторами, тюлем, гармонійно доповнюючи їх. Аналізуючи плюси та мінуси рулонних штор "Zebra", пам'ятайте про виняткову довговічність якісного продукту - Gardinia.ua

22 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page