top of page
Пошук
  • Фото автораЮлія Дибкалюк

ЯК ОБРАТИ РОЛЕТИ?


Ролети Gardinia (також називають рулонними шторами) - це сучасний і стильний варіант декорування вікон, який не тільки забезпечує приватність, але й додає елегантності і функціональності вашому інтер'єру. Якщо ви шукаєте рулонні штори для ваших вікон, ось кілька порад, які допоможуть вам зробити правильний вибір.


Виберіть правильний матеріал


При виборі ролет важливо вибрати матеріал, який буде підходити для вашого інтер'єру та відповідати вашим потребам. Якщо ви шукаєте ролети для кімнати, де є багато сонячного світла, вам можуть підійти матеріали, які фільтрують світло, але не затемнюють приміщення, наприклад, ролети з колекції Zebra. Якщо вам потрібні штори для спальні, можливо, ви захочете вибрати матеріал, який блокує світло, наприклад, з колекції THERMO.


Визначтеся з кольором і дизайном


Рулонні штори можуть додати кольору та стилю до вашого інтер'єру, тому важливо вибрати кольори та дизайн, який вам подобається. Якщо ви шукаєте ролети для класичного інтер'єру, можливо, вам підійдуть традиційні кольори, такі як білий, бежевий або коричневий. Якщо ж ви хочете додати кольору до сучасного інтер'єру, ви можете вибрати яскравіші кольори або вибрати ролети з принтами з колекції Bali або Jasper.


Розмір важливий

Перед тим як купувати рулонні штори, важливо визначитися з розміром. Виміряйте розміри вікон і виберіть ролети, які будуть ідеально підходити. Не забувайте враховувати висоту

29 переглядів0 коментарів
bottom of page