top of page
Пошук
  • Фото автораЮлія Дибкалюк

Як встановити рулонні штори на пластикове вікно?

Оновлено: 9 серп. 2022 р.


Фіранки рулонної конструкції вже міцно увійшли в сучасний побут, ставши неодмінна (умова) частиною дизайнерських проєктів у квартирах і ділових центрах. При правильному підході з їх допомогою можна створити необхідний затишок.

Установка рулонних штор досить проста, і управління не становить особливих труднощів, тому подібний варіант оформлення вікон сьогодні — один з найпопулярніших. У дизайнерських проєктах їх вміло поєднують з доповненнями, тому застосування вже виходить за рамки строгих стилів — тільки хай-теку або мінімалізму.

Специфіка механізму дії рулонної фіранки полягає в намотуванні полотна на барабан за допомогою шестерні, ланцюжків або електроприводу. Підняття та опускання рулону вручну проводиться в кілька рухів. Штора складається з валика, трибок, кронштейнів та полотна. Кронштейни можуть бути статичними або пружинними, які можна замкнути та зафіксувати на носії (рамі). У виробах валик і інші власники виробляються з металу. Використовуються також пластик або деревина. Випускаються відкриті та закриті конструкції (з касетою). В останньому випадку ролик поміщається в короб, також дерев'яний або з іншого матеріалу. Матеріали полотна різні — бавовна, льон, соломка, бамбук, синтетичні тканини. Внизу рулону є схил — планка. Полотно нерідко підсилюють напрямними — струнами. Закріпити конструкцію можна на стулці вікна, стіни або стелі, в залежності від зручності управління і дизайну інтер'єру. Полотно фіксують на окремих рамах (глухих, що відкриваються) або по всій довжині широкого вікна. Можливі доповнення, необхідні для поліпшення стилю, — тюль, довгі портьєри, фіранки з ламбрекенами. До всіх наших ролет додається інструкція, в якій покроково пояснюється, як монтувати штору. З її допомогою фіранка може бути встановлена ​​самостійно. Але навіть за відсутності інструкції зробити це зовсім не складно. Монтаж ролет залежить від типу вікна і місця, на яке проводиться кріплення. Якщо це рама стулки, то можна використовувати будівельні липучки. При заміні вікон потім не потрібно закладати отвори. Монтаж рулонної штори на вікно без свердління. Зручний спосіб установки рулонної фіранки на стулку. Не всяке вікно підходить для цього. Без свердління ролета може встановлюватися переважно на пластикову основу — зчеплення буде надійним і акуратним. 1. Виріб приміряють на стулку, відзначають точки фіксації. 2.Віконний профіль в місцях майбутніх кріплень знежирюється за допомогою спецзасобу або спирту і просушується. 3. Відрізки двостороннього скотчу наклеюють на пластик і кронштейни. 4. Кріплення фіксують на стулці, перевіряють щільність закриття вікна. 5. До кронштейнів приєднують ролик з рулоном і фіксують. 6. Перевіряють роботу рулону на розкручування і підйом. Цей спосіб підходить для відкритого валика і закритого касетою. Його можна використовувати на стулки що діють, а також глухі. Не рекомендується встановлювати ролети на липучках в дерев'яних конструкціях або нестандартних (фігурних).

121 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

コメント


bottom of page