top of page
Пошук
  • Фото автораЮлія Дибкалюк

СТЕЛЬОВІ КАРНИЗИ ЧИ ЗВИЧАЙНІ ?


Стельові карнизи Gardinia - це відмінний вибір для декорування вікон в будь-якому приміщенні. Попри те, що настінні карнизи також можуть бути ефективним варіантом, стельові карнизи мають декілька переваг, які роблять їх практичнішим вибором.


Менше займають місця

Одна з головних переваг стельових карнизів Gardinia - це те, що вони зазвичай займають менше місця в приміщенні, оскільки їх можна закріплювати безпосередньо на стелі. Це може бути особливо корисним в приміщеннях з низькими стелями або обмеженим простором.


Кращий доступ до світла

Стельові карнизи також можуть бути розташовані ближче до вікон, що дозволяє отримати кращий доступ до світла. Це може бути особливо корисним в приміщеннях, які мають тільки одне вікно або вікна, які розташовані в нижній частині стіни.


Менше шуму та вібрації

Оскільки стельові карнизи закріплюються на стелі, вони можуть забезпечити менше шуму та вібрації, ніж настінні карнизи. Це може бути особливо корисним в приміщеннях, що знаходяться біля доріг або інших джерел шуму.


Більша стійкість та безпека

Стельові карнизи також можуть бути більш стійкими та безпечними, оскільки вони закріплюються безпосередньо до стелі. Це може бути особливо важливим в приміщеннях з дітьми або домашніми тваринами.


Більше варіантів дизайну

Стельові карнизи також пропонують більше можливості для дизайну і декорування вікон. Вони доступні в різних стилях, формах і розмірах, що дозволяє підібрати карниз, що ідеально підходить до будь-якого інтер'єру. Завдяки стельовим карнизам можна візуально збільшити простір, створити затишну атмосферу та приховати недоліки віконних рам.


Простота установки

Стельові карнизи можуть бути легко встановлені самостійно, не потребуючи допомоги фахівців. Це дозволяє зекономити час і гроші на встановлення та підтримку технічних працівників. Ви можете встановити стельовий карниз за кілька годин, використовуючи прості інструменти. Водночас настінні карнизи вимагають більше часу та зусиль, тому що вони потребують встановлення на стіну.


Відсутність проблем з відкриванням вікон

Стельові карнизи Gardinia не заважають відкриванню та закриванню вікна, оскільки вони розташовані вище від вікна. Це є перевагою для власників квартир та будинків, які використовують вікна для провітрювання та підтримання мікроклімату в приміщенні.


Довговічність та надійність

Стельові карнизи виготовлені з високоякісних матеріалів, які забезпечують їх довговічність та надійність. Вони можуть витримувати важкі штори та не втрачати своїх функцій протягом багатьох років. Більшість моделей виготовляються з металу, що забезпечує їх міцність та стійкість до корозії.


Отже, стельові карнизи Gardinia є більш практичним та зручним варіантом для встановлення штор на вікна. Вони мають багато переваг перед настінними карнизами, таких як простота встановлення, більша стійкість до ваги штор, відсутність проблем з відкриванням вікна та більші можливості для декорування вікон. Обираючи стельовий карниз Gardinia, ви отримаєте не тільки функціональність, але й естетичне задоволення від створення прекрасного інтер'єру.

167 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page