top of page
Пошук
  • Фото автораЮлія Дибкалюк

Переваги карнизів Gardinia

Оновлено: 3 черв. 2022 р.

В інтер'єрі кожна дрібниця має не тільки відмінно вписуватися в інтер'єр, але і виконувати свою функцію. Гарний, але незручний шторний карниз чи полегшить життя. Тому перед покупкою необхідно отримати вичерпну інформацію про цей предмет інтер'єру.

Підходити до вибору варто дуже відповідально. Через те, що це функціональний аксесуар, то він не тільки повинен підходити по стилю, колірній гамі та розміром до загального оформлення кімнати, але і повинен бути простий і зручний в експлуатації. У нас у продажу є величезна кількість всіляких конструкцій. Карнизи для штор мають широку класифікацію. Вони розрізняються за способом кріплення, використовуваних матеріалів, зовнішнім виглядом, конфігурації, кількості рядів. По конфігурації виділяють: круглі та штангові. Як елемент, який тримає штори, використовується круглий профіль або штанга. Вони є більш міцними в порівнянні з іншими, проте, в разі особливо важких портьєр вони прогинаються. В цьому випадку трубу поділяють на дві та додають третій кронштейн — конструкція стає жорсткою, простіше ремонтується і демонтується.


Переваги:

Простота встановлення. Можливість установки самостійно. Широкий вибір матеріалів, кольорів і фактур. Універсальність. Підійдуть до будь-якого стильового оформлення. Висока опорна здатність. Підходять для важких штор. Тривалий термін служби.56 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page