top of page
Пошук
  • Фото автораЮлія Дибкалюк

Металевий чи дерев'яний карниз Gardinia – який варіант кращий?


Вибираючи карниз, варто звертати увагу не лише на його зовнішній вигляд, а й на матеріал. Завдяки зовнішньому вигляду, він має велике значення для естетики, комфорту та довговічності.


У дизайні інтер'єру важливими є навіть дрібні деталі, здатні вплинути на загальний естетичний ефект. Багато хто не звертає особливої уваги на вибір карниза, приділяючи більше уваги типу оформлення вікон. Це важлива помилка, оскільки карнизи доповнюють як розташування шибок, так і інший дизайн інтер'єру.


Як металеві, так і дерев'яні карнизи доступні у багатьох моделях, що відрізняються високою естетичною цінністю. Крім зовнішнього вигляду, слід звернути увагу на спосіб виконання, вид складання і технічні параметри, які відрізняються один від одного.


Металевий та дерев'яний карниз – основні відмінності

Карнизи – це елементи, які встановлюються на довгий строк, тож варто продумати вибір конкретного варіанта. Хоча стиль оформлення вікон можна вільно змінювати, важко уявити собі встановлення, щоразу нового карниза для штор. Перш ніж ухвалити остаточне рішення про вибір металевого або дерев'яного карниза для штор, корисно знати їхні переваги та недоліки.


Довговічність – металеві карнизи дуже міцні та не прогнуться навіть під вагою масивних штор. До того ж вони не вимагають просочення та їх непросто чистити. Дерево, хоч і є дуже міцним матеріалом, згодом може деформуватися.


Дизайн – обидва варіанти відрізняються великою різноманітністю. Металеві карнизи бувають різних колірних виконань, багато декорувати їх не вийде. Крім того, в деяких моделях можна замінити ручки, щоб змінити стиль карниза. Дерев'яні карнизи також доступні в широкій гамі кольорів, вони можуть мати декоративні торці або пази по всій конструкції.


Універсальність - якщо ви часто змінюєте дизайн інтер'єру, найкращим вибором буде металевий карниз. Він вписується в будь-яке аранжування, тому є універсальним рішенням. Дерев'яні карнизи не завжди підходять для сучасних інтер'єрів, їх краще рекомендувати як доповнення до класичних або сільських композицій.


Вибір карниза повинен продиктуватися, перш за все, власними уподобаннями та стилем оформлення інтер'єру. І металевий, і дерев'яний карниз для штор відрізняються високою естетикою та великою різноманітністю малюнків. Крім зовнішнього вигляду, також варто звернути увагу на спосіб встановлення та тип кріплення штор.

33 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page