top of page
Пошук
  • Фото автораЮлія Дибкалюк

Вітражна штанга – пристрій для кріплення штор та гардин


Вітражна штанга – це не лише тримач для штор, та й декоративний елемент. Вона активно використовується у створенні дизайну інтер'єру. У поєднанні зі шторами, гардинами, тюлем може створити цікавий ансамбль, стати яскравим акцентом в інтер'єрі. Сьогодні ринок будівельних послуг пропонує широкий вибір моделей вітражних штанг із різноманітних матеріалів. Вітражний карниз щодо нового явище нашій країні.


Конструкція вітражних карнизів для штор


Вітражний (телескопічний) карниз складається із двох трубок різного діаметру. Головною перевагою пристрою є можливість змінити довжину карниза. На стіні тримається телескопічною пружиною. Монтаж пристрою дуже простий. Він не потребує особливих навичок чи дорогих інструментів. З роботою впорається навіть недосвідчена людина.


Вітражна штанга – це знахідка для ванних кімнат та невеликих приміщень. Вона ідеальна для оформлення інтер'єру малогабаритних квартир та житла типу студія. Матеріал, з якого виготовляється утримувач, стійкий до вологості. Підходить для використання в душі, басейні, миття в сауні.


Найчастіше вітражні штанги можна зустріти у ванній кімнаті або на кухні. Конструкція чудово справляється зі своїми завданнями:


- слугує елементом зонування простору;

- Вдало вписується в інтер'єр.


Велика кількість кольорів штанг дозволяє підібрати всі елементи в єдиній колірній гамі.


Але конструкція не підходить для приміщень із великою площею. Для оформлення великих вікон краще використовувати класичний або струнний карниз.


28 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page